Nejčastější dotazy (FAQ)

Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Suroviny pro výrobu našich produktů odebíráme od prověřených dodavatelů z EU a tyto suroviny nakupujeme výhradně s certifikátem původu a kvality.

Doporučujeme, abyste užívaly 1 – 2 kapsle přípravku PMS Harmony denně před jídlem. S jeho užíváním začněte 14 dní před nástupem menstruace a pokračujte po celou dobu jejího průběhu. Po skončení menstruace přípravek na 7 – 10 dní (v závislosti na délce Vašeho cyklu) vysaďte. 

Pro zajištění maximálního účinku užívejte nejméně po dobu 3 menstruačních cyklů.

PMS Harmony se užívá 14 dní před nástupem menstruace a po dobu jejího průběhu, po zbytek cyklu se vysazuje. Je to z toho důvodu udržení dlouhodobého účinku bylin.

 

Léčivé bylinky mají na lidský organismus mnoho prospěšných účinků a v lidovém léčitelství se využívaly od nepaměti. Moderní výzkumy účinnosti bylin to  velkou léčivou moc Za léčivými účinky stojí účinné látky, které se v bylinách nachází. Tohoto efektu však nelze užívat neomezeně. Po určité době si totiž tělo na účinky zvyká a účinnost s časem užívání klesá. Vhodná doba pro pravidelné užívání je 2  nejvýše však 3 týdny. Poté je dobré udělat alespoň týdenní přestávku. Při kratší době se zase efekt nemusí projevit.

Každá bylina má jinak rychlý nástup účinkování, proto je dobré bylinnou kůru opakovat několikrát po sobě. Z tohoto důvodu doporučujeme užívat PMS Harmony alespoň po dobu 3 cyklů.

PMS Harmony je vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Ano, PMS Harmony mohou užívat i dospívající dívky. Doporučujeme užívat pouze 1 kapsli denně s jídlem a zapít dostatečným množstvím vody. Užívá se podle stejného plánu jako u dospělých, tj. 14 dní před začátkem menstruace a po celou dobu jejího trvání, poté na zbytek cyklu vysadit.

Ano, kapsle PMS Harmony jsou vhodné jak pro vegetariánky, tak pro veganky. Kapsle i obsah jsou výlučně rostlinného původu.

PMS Harmony se užívá 14 dní před nástupem menstruace a po celou dobu jejího trvání. Po zbytek cyklu se vysazuje. Doporučujeme náš výrobek užívat nalespoň 3 cykly po sobě a to z důvodu zajištění maximálního účinku. Přípravek PMS Harmony můžete užívat i dlouhodobě. Jeho složení a dávkování jsme navrhli tak, aby byla zajištěna zdravotní nezávadnost a maximální účinnost i při dlouhodobém užívání.

PMS Harmony je složený z účinné kombinace bylin, které byly vybrány na základě výsledků moderních klinických studií.

Obecně platí, že byliny zabírají o něco pomaleji než synteticky vyrobené léky. Je to z toho důvodu, že ve vyrobených lécích jsou velmi koncentrované pouze účinné složky, jejichž účinek nástupu je téměř okamžitý. Léčba bylinami také většinou tvá déle v porovnání s léky chemicky vyrobenými.

Platí také, že každá žena je jiná a i projevy premenstruačního syndromu jsou u každé z nás jiné. Proto i zde platí, že nástup účinku je zcela individuální.

Zpět do obchodu