O nás

 

Na začátku stály Martina a Julie

Martinu celý život zajímalo, jak propojit klasickou medicínu s přírodními přípravky. Zobání klasických pilulek nebylo v souladu s jejím přesvědčením. 

Pak se Martině narodila Julie. Ve 12 letech přišla její první menstruace, která pro ni rozhodně nebyla příjemná. Její potíže se každý měsíc zhoršovaly. Přidaly se emoční problémy a velká únava s pocitem vyčerpání v období před menstruací. A tak se Martina rozhodla Julii pomoci. 

Od hledání alternativ k vlastním kapslím

Nejprve hledala ideální výrobek, který už na trhu existuje. Chtěla něco nehormonálního, přírodního, co zlepšuje nepříznivé stavy při menstruaci. Nic, co by odpovídalo jejím představám, ale nenašla. Mezitím zjistila, že podobnými problémy jako Julie, trpí řada žen. A tak se pustila do průzkumu vědeckých studií, spojila se s odborníky, aby nakonec vytvořila vlastní přírodní kapsle.

Přírodní produkty na podporu zdraví i duševní pohody nejen žen

První kapsle Harmony, které zmírňují menstruační i premenstruační obtíže, úspěšně odstartovaly rodinné podnikání. A tak vzniklo Herbanicum. Martina rozšířila nabídku jak o další přírodní doplňky stravy z vlastní produkce, tak o přírodní produkty, za které by sama dala ruku do ohně. Herbanicum se tak proměnilo v místo, kde si zakládáme na nejvyšší jakosti i přírodním složení všeho, co prodáváme.

Zpět do obchodu