Balíček pro holčičí dny

Před menstruací a začátkem periody se mnoho dívek a žen potýká s různými projevy souvisejícími s hormonální nerovnováhou. Mezi nejčastější patří bolesti v podbřišku, zvýšená citlivost prsou, hormonální akné, únava, výkyvy nálad a úzkosti. Menstruace je tak pro mnohé ženy náročným obdobím, které je vyčerpává jak psychicky, tak fyzicky.

Pro všechny z vás, které jakýmkoliv diskomfortem spojeným s menstruací trpíte, jsme připravili  přírodní Balíček pro holčičí dny. Pomůže vám ulevit od obtíží a strávit vaše dny v pohodě.

Skladem
Značka: Herbanicum
844 Kč –13 % 729 Kč
Kategorie: Pro ženy
Balíček pro holčičí dny
844 Kč –13 %
Prémiové suroviny
Prémiové suroviny
Osobně dohlížíme na nejvyšší jakost vstupních
surovin. Testováno Státním zdravotním ústavem.
Česká značka
Česká značka
Jsme rodinná firma
s českým zázemím.
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Jsme tu pro vás. Každý všední den od 9 do 18 hodin.
Klidně nám zavolejte: 604 244 942
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč

Balíček pro holčičí dny obsahuje:

PMS Harmony 60 kapslí- přírodní doplněk stravy složený z 8 prospěšných bylin pro vyrovnanější a klidnější menstruaci. Jednotlivé byliny obsažené

Menstruace+  5 ml - synergická směs esenciálních olejů podporuje psychiku, zmírňuje úzkosti, reguluje sílu krvácení a harmonizuje celý menstruační cyklus. Vůně: Květinovo-citrusová s tóny bylin.

Rychlá úleva  5 ml– směs esenciálních olejů, která zmírňuje bolesti a křeče, pomáhá při bolestech hlavy a podporuje relaxaci organismu. Při masážích také silně prohřívá. Vůně: bylinno-dřevito- květinová vůně s čajovým podtónem slaměnky prolnutá vůní máty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu