SWEDISH NUTRA BOVINE COLLAGEN POWDER 300 g

Čistý hydrolyzovaný hovězí kolagen 

COLLAGEN POWDER BOVINE je silný protein složený z aminokyselin a peptidů špičkové kvality. Kolagen je základním stavebním kamenem našeho těla. S přibývajícím věkem přirozená produkce kolagenu klesá, a tak je důležité jeho množství pravidelně doplňovat. Suplementací hovězím kolagenem zajistíte svým střevům správnou funkčnost, pohybovému a svalovému aparátu regeneraci a pomůžete zkrátit dobu rekonvalescence po zátěži. A samozřejmě zpomalíte viditelné projevy stárnutí - dodáte pevnost a pružnost své kůži, zlepšíte kvalitu vlasů i nehtů.

Proteinový prášek obsahuje 100% čistý hovězí kolagen typu I a III. Jeho vysoká kvalita je zajištěna tím, že se získává z volně se pasoucího skotu. To garantuje nejen etický způsob zacházení se zvířaty, ale hlavně vyšší čistotu produktů vyráběných z těchto zvířat.

Skladem
Značka: Swedish Nutra
550 Kč –11 % 485 Kč
Kategorie: E-shop
Bovine Collagen bez
550 Kč –11 %
Prémiové suroviny
Prémiové suroviny
Osobně dohlížíme na nejvyšší jakost vstupních
surovin. Testováno Státním zdravotním ústavem.
Česká značka
Česká značka
Jsme rodinná firma
s českým zázemím.
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Jsme tu pro vás. Každý všední den od 9 do 18 hodin.
Klidně nám zavolejte: 604 244 942
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč

Maximální čistota produktu, maximální účinek


COLLAGEN POWDER BOVINE se skládá výhradně ze 100% hydrolyzovaného hovězího kolagenu té nejvyšší kvality. Vyrábí se z kůže krav pasoucích se volně na loukách. Krmeny jsou pouze čerstvou trávou a nejsou dokrmovány žádnými směsmi.  Krávy jsou chovány s maximální péčí tak, aby jejich organismus byl co nejméně zatěžován stresem. V průběhu života nejsou ani ošetřovány růstovými hormony, ani zatěžovány nadměrným množstvím antibiotik. To zajišťuje vysokou čistotu a kvalitu produktů z nich vyráběných, včetně kolagenových doplňků stravy.

Aby byl účinek doplňku stravy co nejlepší, byl použit kolagen typu I. a III., který je v lidském těle nejrozšířenější. Pomocí hydrolyzačního procesu byl kolagen rozštěpen na mikroskopické peptidy, což zajišťuje perfektní vstřebatelnost a působení právě tam, kde to naše tělo nejvíce potřebuje.


Ve složení COLLAGEN POWDER BOVINE nenajdete žádná aditiva, barviva, aromata, lepek či geneticky modifikované složky (GMO). Při pravidelném užívání tak do svého těla nedostáváte žádné škodlivé či nadbytečné látky, ale pouze čistý a účinný kolagen.


Kompletní složení SWEDISH NUTRA POWDER BOVINE:

Čistý hydrolyzovaný hovězí kolagen typu 1 & 3 obsahuje aminokyseliny: L-glycin, L-prolin, L-alanin, L-hydroxyprolin, kyselina L-glutamová, L-arginin, kyselina L-asparagová, L-serin, L-lysin, L-leucin, L-valin, L-treonin, L-fenylalanin, L-isoleucin, L-hydroxylysin, L-methionin, L-histidin, L-tyrosin, L-cystein.

 

Proč právě BOVINE COLLAGEN POWDER?

SWEDISH COLLAGEN POWDER BOVINE patří mezi prémiové kolagenové doplňky stravy na trhu. Denní dávka obsahuje 10 000 mg čistého hovězího kolagenu, který je vyráběný z volně se pasoucího skotu.


Při pravidelném užívání COLLAGEN POWDER BOVINE urychlíte obnovu kožních buněk, čímž zpomalíte stárnutí pleti i pokožky celého těla, podpoříte její pružnost a minimalizujete vznik vrásek. Důvodů, proč užívat COLLAGEN POWDER BOVINE je ale mnohem více:


Zlepšíte zdraví střev

Stres, špatná životospráva, potravinové alergie a intolerance anebo léky mohou narušovat střevní stěnu. To vede k různým zdravotním problémům včetně zvýšené propustnosti střev. V praxi to znamená, že buňky střevní stěny přestanou těsnit a vzniklými otvory do krevního oběhu pronikají látky, které tam nepatří. Tyto látky vytvářejí v organismu zánětlivou imunitní odpověď a mohou vést až ke vzniku autoimunitních onemocnění. Hovězí kolagen pomáhá opravovat střevní stěnu a tím redukovat symptomy zvýšené propustnosti střev a další zažívací obtíže, jako jsou Syndrom dráždivého tračníku (IBS) či Crohnova choroba.


Ulevíte od bolesti kloubů

Hovězí kolagen stimuluje tvorbu chrupavek, čímž pomáhá ulevovat od bolestí kloubů a ztuhlostí kolen, kyčlí, zápěstí a loktů.
Urychlíte dobu rekonvalescence po tréninku

 

Zkrátíte dobu rekonvalescence

Díky velkému počtu aminokyselin, je hovězí kolagen skvělým doplňkem stravy pro sportovce. Při konzumaci po tréninku, významně zkracuje dobu rekonvalescence a napomáhá regeneraci kosterní a svalové soustavy. Při pravidelné konzumaci také zlepšuje výkon.

 

Pro koho je SWEDISH NUTRA BOVINE COLLAGEN vhodný?

Hovězí kolagen je vhodný pro všechny, kteří:

 • Hledají ekonomičtější variantu kolagenového doplňku stravy
 • Mají alergii na ryby
 • Chtějí zpomalit projevy stárnutí na pokožce a zpevnit kůži, vlasy i nehty
 • Hledají úlevu od bolestí kloubů a chtějí podpořit tvorbu svých chrupavek
 • Chtějí podpořit zdraví svých střev (bovinní kolagen pomáhá opravit výstelku střev při zvýšené propustnosti střeva)
 • Chtějí urychlit rekonvalescenci po tréninku

 

Jak doplněk stravy SWEDISH NUTRA BOVINE COLLAGEN POWDER užívat?

Denně užívejte 2 odměrky rozmíchané v nápoji nebo jídle. Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců. 

 

Upozornění k doplňku stravy SWEDISH NUTRA BOVINE COLLAGEN POWDER

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. COLLAGEN POWDER BOVINE je doplněk stravy, a není určen jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek, sóju, vejce, ořechy, laktózu ani geneticky upravené suroviny. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě že užíváte léky či trpíte zdravotními obtížemi, poraďte se před začátkem užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Vyskytne-li se u vás jakákoliv negativní reakce, přestaňte doplněk užívat. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. 

Vyrobeno ze 100% recyklovatelných materiálů.  

 

Specifikace SWEDISH NUTRA BOVINE COLLAGEN POWDER:

 • EAN: 0634240236808
 • Forma: naturalizovaná forma (prášek)
 • Hmotnost balení: 300 g
 • Distributor: Herbanicum s.r.o.
 • Vyrobeno ve Švédsku společností Swedish  Nutra

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu