VIZIO COMPLEX 60 kapslí

Komplexní péče o vaše oči 

Vizio Complex je komplexní doplněk stravy pro výživu očí a udržení normálního stavu zraku.
Poskytuje úlevu unaveným a namáhaným očím a zároveň slouží jako prevence před vznikem degenerativních onemocnění sítnice vznikajících v důsledku stárnutí. 

Skladem
589 Kč –7 % 546 Kč
Herbanicum Vizio komplex
Novinka
589 Kč –7 %
Prémiové suroviny
Prémiové suroviny
Osobně dohlížíme na nejvyšší jakost vstupních
surovin. Testováno Státním zdravotním ústavem.
Česká značka
Česká značka
Jsme rodinná firma
s českým zázemím.
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Jsme tu pro vás. Každý všední den od 9 do 18 hodin.
Klidně nám zavolejte: 604 244 942
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč

To nejlepší pro vaše oči 

Zrak patří mezi naše nejdůležitější základní smysly. Skrze zrak přijímáme 80 – 90 % informací z okolního světa.  Zrak nám také pomáhá orientovat se v prostoru. Moderní doba a zejména moderní technologie však pro náš zrak představují neúměrnou zátěž. Modré světlo z obrazovek, sledování televize, smog, kouř z cigaret i klimatizované místnosti přispívají k nadměrné námaze očí. Pravidelným užíváním VIZIO COMPLEX doplníte látky nutné k regeneraci a ochraně Vašich očí.


Proč právě VIZIO COMPLEX 

 • Přináší úlevu pro namáhané a unavené oči (extrakt z borůvek).
 • Pomáhá chránit buňky a tkáně před poškozením volnými radikály - UV záření a negativním vlivem modrého světla (antioxidační směs zinku, manganu, mědi, selenu, vitamínu E a vitamínu C).
 • Poskytuje komplexní výživu pro Vaše oči.
 • Obsahuje vysoké množství luteinu (30 mg) a zeaxanthinu (4 mg) v denní dávce pro udržení normálního zraku.
 • Obsahuje pouze složky přírodního původu.
 • Receptura založená na nejnovějších vědeckých poznatcích.
 • Složení bez nežádoucích přidaných látek.
 • Neobsahuje konzervanty, barviva, stearát hořečnatý ani toxický oxid titaničitý.

Co je VIZIO COMPLEX 

VIZIO COMPLEX  je doplněk stravy obsahující pečlivě vybranou kombinaci látek, které podporují zdraví očí a normální zrak.
Speciálně vytvořená směs extraktu z borůvek a kůry borovice společně s luteinem, zeaxanthinem a vybranými minerály a vitamíny pomáhá chránit zrak před poškozením, přispívá k regeneraci a zároveň poskytuje prevenci před vznikem některých očních vad zejména degenerací sítnice (makulární degenerace).Vysoce účinná receptura pro zdraví Vašich očí.


Z čeho je VIZIO COMPLEX složený 

VIZIO COMPLEX obsahuje 3 kategorie aktivních látek pro podporu očí a normálního zraku:

 • Byliny – extrakty z borůvek a borovicové kůry
 • Antioxidanty – Vitamín C, hesperidin, zinek, mangan, měď, selen, vitamín E
 • Karotenoidy – lutein a zeaxanthin


Borůvky jsou jedním z nejbohatších zdrojů anthokyaninů, které pomáhají udržovat ostrost vidění, zmírňovat únavu očí a neutralizovat škodlivé vedlejší produkty metabolismu (volné radikály). Účinné látky obsažené v borůvkách a borovicové kůře mají silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Pomáhají zmírňovat podráždění, přináší úlevu namáhaným očím a pomáhají je chránit před některými degenerativními změnami souvisejícími s věkem. 

Vitamín C, hesperidin, zinek, mangan, měď, selen, vitamín E se řadí mezi významné antioxidanty, které poskytují přirozenou obranu proti volným radikálům.  

Zinek dále přispívá k udržení normálního zraku, mangan k  normální tvorbě pojivové tkáně a měď k udržení normálního stavu pojivových tkání.

Vitamín C spolu s extraktem z borůvek podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro udržení normální funkce jemných kapilár v sítnici a pomáhá zlepšovat kvalitu slzné tekutiny.

Lutein a zeaxanthin patří mezi karotenoidy, které působí proti volným radikálům a chrání oči (zejména sítnici) před oxidačním poškozením. Mají schopnost absorbovat škodlivé paprsky UV záření a modré světlo obrazovek. 

Hromadí se v sítnici lidského oka, kde tvoří ochrannou vrstvu před působením volných radikálů, zejména před negativním vlivem modrého světla.  Největší koncentrace zeaxanthinu se nachází ve žluté skvrně na oční sítnici (tzv. makule), která je zodpovědná za  ostrost vidění. 

S věkem množství luteinu v očích klesá a náš zrak se stává náchylnějším k poškození v důsledku  negativního vlivu volných radikálů např. UV záření nebo znečištěného vzduchu. Proto je vhodné některé látky doplňovat a posilovat tak obranný systém očí. 

 

Bezpečné a čisté

Naše kapsle VIZIO COMPLEX obsahují pouze vysoce kvalitní ingredience. Jsou vyrobeny bez živočišných složek, a jsou tedy ideální pro vegany a vegetariány. Neobsahují želatinu ani laktózu. Nenajdete v nich žádná zbytečná plniva, konzervační prostředky, barviva, příchutě ani alergeny. Kapsle VIZIO COMPLEX jsou zaručeně bezlepkové, a vhodné tedy jak pro lidi trpící celiakií (nesnášenlivostí lepku), tak ty, kteří z jakýchkoliv jiných důvodů lepek nejedí. Dbáme na čistotu našich doplňků stravy, a proto se důsledně stavíme proti jakýmkoliv pochybným či umělým přísadám a genetickému inženýrství (GMO). Společně s užíváním kapslí tak do svého těla dostáváte jen ty nejcennější účinné látky bez nechtěných složek navíc. Svým způsobem přípravy a složením odpovídají kapsle VIZIO COMPLEX standardům Kosher a Halal. 

Kvalita je pro nás nejdůležitější

Chceme vám poskytovat pouze kvalitní a vysoce účinné výrobky. Naše produkty proto vyrábíme z prvotřídních ingrediencí čistě přírodní kvality a sledujeme nejnovější výzkumy a inovace. Naše výroba ve Velké Británii a České republice probíhá za vysokých standardů kvality a přísných hygienických norem. Zároveň necháváme naše výrobky testovat nezávislými laboratořemi, abychom byli schopni zaručit maximální kvalitu, bezpečnost a účinnost všech našich produktů.

 Jak kapsle VIZIO COMPLEX užívat?

1 kapsle 1–2× denně zapijte dostatečným množstvím vody. 

Upozornění ke kapslím VIZIO COMPLEX

Kapsle VIZIO COMPLEX nejsou určeny dětem, těhotným a kojícím ženám. Pokud užíváte nějaké léky, konzultujte suplementaci VIZIO COMPLEXEM se svým ošetřujícím lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu. 


 Specifikace VIZIO COMPLEX:

 • EAN: 0634240236778
 • Forma: kapsle
 • Balení: 60 kapslí   
 • Hmotnost balení: 58 g
 • Distributor: Herbanicum s.r.o.   
 • Vyrobeno ve Velké Británii

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu